Aukce 53

Dvě postavy v krajině

Kód položky: 38665

olej, plátno

32 x 43 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu potvrzení pravosti dcerou autora - K. Havranová roz. Boštíková, pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 38 000 Kč