Aukce 53

144 |

Dvě postavy v krajině

Kód položky: 38665

olej, plátno

32 x 43 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu potvrzení pravosti dcerou autora - K. Havranová roz. Boštíková, pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 38 000 Kč

  • 142 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 143 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 145 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 146 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 147 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 148 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 149 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 150 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 151 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 152 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 153 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 154 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč