Aukce 51

17 |

Zátiší

Kód položky: 37871

1924

olej, plátno

105,5 x 75 cm

Signatura: LD Emil Filla 24, na rubu Emil Filla 24.

odborná expertiza PhDr. Karel Srp, reprodukováno a popsáno v monografii Vojtěch Lahoda - Emil Filla, Praha, 2007, obraz č. 275, str. 278

Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč