Aukce 51

50 |

Sedící žena

Kód položky: 37699

olej, plátno

145 x 125 cm

Signatura: na rubu Otakar Slavík 83

provenience:
��soukromá sbírka Německo

Vyvolávací cena: 100 000 Kč