Aukce 51

12 |

Pohár, košík s jablky a podnos s vinným hroznem

Kód položky: 37868

olej, dřevěná deska, parketáž

49 x 60 cm

Signatura: PD Emil Filla 33

odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina, provenience: významná sbírka Brno, obraz byl zakoupen na Členské výstavě v Topičově saloně v Praze v roce 1941

Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč