Aukce 51

181 |

2/Trvání

Kód položky: 37722

1991/1992

olej, akryl, plátno

45 x 45 cm

Signatura: na rubu na blindrámu Milan Grygar 1991-92

na rubu na blindrámu název autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč