Aukce 50

24 |

Zátiší s třešněmi

Kód položky: 37123

olej, plátno

33 x 41 cm

Signatura: sign. PDS Emil Filla 48

na rubu etiketa US ČSVU s popisem díla, první majitel Aug. Kníže, Praha. Vystaveno na výstavě Fillových zátiší z let 1911 - 1951 v Galerii Vincence Kramáře, reprodukováno v Rudém právu 19. 1. 1968. Odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina.

Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč

  • 22 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 23 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 25 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč
  • 27 | Richard Wiesner
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 29 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 31 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 32 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 33 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč
  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 135 000 Kč