Aukce 50

21 |

Pohled z okna

Kód položky: 37179

olej, plátno

59 x 64 cm

Signatura: sign. PD Smetana 45, na rubu Smetana, na blindrámu J. Smetana

na rubu a na blindrámu popis autorem, odborná expertiza PhDr. Jiří Kohoutek

Vyvolávací cena: 230 000 Kč