Aukce 50

18 |

Pohár a podnos s vinným hroznem na stole

Kód položky: 37127

olej, email, plátno na dřevě

32,5 x 41 cm

Signatura: sign. UD Emil Filla 28

Odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 2 500 000 Kč