1892–1973
396
172 %
283 CZK
90 000 CZK
kvaš, lepenka
83 x 138 cm
Signature: sign. PD Vojt. Sedláček
Starting price: | CZK 25 000 |
71 x 103 cm
Signature: sign. PD Vojt. Sedláček 42
Starting price: | CZK 28 000 |
akvarel, tuš, běloba, karton
37 x 45 cm
Signature: sign. LD Vojt. Sedláček