63
159 %
13 000 CZK
587 CZK
330 000 CZK
coloured litography 37/70
40,5 x 27,5 cm
Signature: V. Novák 81
2002
coloured coals, distemper, pastel, canvas
40 x 30 cm
Signature: sign. on back V. Novak 10/2002
lithography 37/70
41,5 x 30 cm
Signature: V. Novak 82
lithography 37/70
42 x 30 cm
Signature: V. Novak 82
lithography 37/70
42 x 30 cm
Signature: V. Novak 82