1926–1988
43
120 %
750 CZK
lithography
18,5 x 9,5 / 17,5 x 9 cm
Signature: Halla, J. Halla
lithography
20,5 x 14 cm
Signature: Halla 70
1967 / 1969
2 x lithography
14,5 x 8,5 / 13,5 x 6 cm
Signature: 2 x Jan Halla
linocut
16,5 x 10,5 cm
Signature: Jan Halla 61
lithography
20 x 14 cm
Signature: Halla
lithography
21 x 15 cm
Signature: JH
lithography
17 x 24 cm
Signature: Halla