1929–2006
41
152 %
70 000 CZK
650 CZK
500 000 CZK
encaustik, canvas
74 x 82 cm
Signature: Ronovsky 69
Starting price: | CZK 45 000 |
acryl, hardboard
42 x 50 cm
Signature: Ronovsky 95
Starting price: | CZK 32 000 |
enkaustika, sololit
66 x 70 cm
Signature: sign. PD Ronovský 75
Starting price: | CZK 58 000 |
olej, lepenka
36 x 25 cm
Signature: sign. PD Ronovský 57
Starting price: | CZK 7 000 |
akryl, sololit
67 x 90 cm
Signature: sign. PD Ronovský 79
kresba perem, papír
52 x 62 cm
Signature: sign. PD Ronovský 80
Starting price: | CZK 6 500 |
enkaustika, sololit
33,5 x 34,2 cm
Signature: sign. PD Fr. Ronovský
Starting price: | CZK 22 000 |
kvaš, papír
43 x 54 cm
Signature: sign. PD Ronovský 72
Starting price: | CZK 14 000 |