1791–1868
23
144 %
99 000 CZK
750 000 CZK
tušová malba, papír
21 x 30 cm
Signature: sign. na rubu A. Piepenhagen
kresba tužkou, karton
17 x 23,7 cm
Signature: sign. LD AP
kolem r. 1850
olej, dřevěná deska
18 x 26 cm
Signature: sign. LD AP
Starting price: | CZK 280 000 |