komb. technika, pastel, akvarel, tužka, karton
39 x 33 cm
Signature: sign. PD F. Muzika 65
Starting price: | CZK 35 000 |
tuš, akvarel, papír
14,7 x 20 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 83
barevná litografie 164/200
33,5 x 24 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1975
Starting price: | CZK 6 500 |
akvarel, tuš, papír
10 x 14,5 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1960 Ludvíku Součkovi
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, karton
85 x 60 cm
Signature: sign. PD 19/XI 58 Matal
Starting price: | CZK 62 000 |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signature: sign. PN Paderlík 63
olej, plátno
55 x 76 cm
Signature: sign. PD J. Paur 77
Starting price: | CZK 24 000 |
1951
autorská fotografie
37,5 x 29 cm
Signature: sign. na rubu Vilém Reichmann 1951/70
komb. technika, akvarel, tuš, karton
29,5 x 28,5 cm
Signature: sign. PD Sklenář 62
olej, plátno
42 x 32 cm
Signature: sign. PD K. Souček
2.pol.60.let
olej, plátno
70 x 90 cm
Signature: sign. PD K. Souček
Starting price: | CZK 38 000 |
akvarel, japan
45 x 45 cm
Signature: sign. PD Antonín Střížek 1991
Starting price: | CZK 4 400 |
komb. technika, kvaš, tuš, papír
18,5 x 29 cm
Signature: sign. DU Trnka
Starting price: | CZK 8 000 |
1966 - 67
pálená hlína, plastika + kresba pastelem (studie)
v. 43,5, 33 x 17 cm
Signature: sign. na plintě Zívr 1967 II, kresba PD LZ 66
Starting price: | CZK 23 000 |
lept 27/100
23 x 15 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
kresba tužkou, akvarel, papír
13,5 x 16 cm
Signature: sign. PD Vodňany 1958 - J. Zrzavý
Starting price: | CZK 22 000 |
tempera, lepenka
27 x 40 cm
Signature: sign. PN Jan Bauch 1950
olej, plátno
51,5 x 41,5 cm
Signature: sign. LN Jan Bauch
Starting price: | CZK 180 000 |
olej, plátno
67 x 67 cm
Signature: sign. LD F. Duša
olej, plátno
73 x 100 cm
Signature: sign. LD Boh. Dvorský 1933
Starting price: | CZK 50 000 |
1917
olej, plátno
51 x 71 cm
Signature: sign. PD Feigl
Starting price: | CZK 140 000 |
kresba tuší, papír
47,5 x 27 cm
Signature: sign. PD AH 30
Starting price: | CZK 7 000 |
litografie
22 x 16,3 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 46
Starting price: | CZK 5 000 |
40 x 30 cm
Signature: sign. PD Jiří Kroha 44
Starting price: | CZK 6 000 |