43
109 %
75 000 CZK
325 CZK
140 000 CZK
akvarel, karton
44 x 32 cm
Signature: sign. PD Ant. Střížek 1999
Starting price: | CZK 3 800 |
akvarel, japan
45 x 45 cm
Signature: sign. PD Antonín Střížek 1991
Starting price: | CZK 4 400 |