1872–1941
80
216 %
170 000 CZK
22 000 CZK
2 150 000 CZK
47,5 x 61,5 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček 1936
Starting price: | CZK 19 000 |
1930 - 35
olej, lepenka
45 x 60 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček
Starting price: | CZK 22 000 |
1930-35
45,5 x 61 cm
Signature: sign. Ant. Hudeček
Starting price: | CZK 25 000 |
tempera, lepenka
44 x 60 cm
olejová tempera, lepenka
68 x 101 cm
Signature: sign. PD A. Hudeček
Starting price: | CZK 49 000 |