1923–1997
127
121 %
51 500 CZK
900 CZK
850 000 CZK
1952
olej, dřevěná deska
45,5 x 35 cm
Signature: sign. PN Bělocvětov 52
Starting price: | CZK 31 000 |
olej, sololit
68 x 50 cm
Signature: sign. PN Bělocvětov 62
Starting price: | CZK 32 000 |