Ze Soběšic

1939–1940

olej, plátno

v 70 ✕ š 80 cm

Signatura slovně: PD Krejčí Fr. 40, na rubu 1939

Vystavováno: Členská výstava SVU, Praha 1940

nerámováno, na rubu název díla a přípis

Konec: 14. 12. 2020 20:00

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Související kategorie