Ze Soběšic

Kód položky: 57224

olej, plátno

v 70 ✕ š 80 cm

Signatura: PD Krejčí Fr. 40, na rubu 1939

Vystavováno: Členská výstava SVU, Praha 1940

nerámováno, na rubu název díla a přípis