1939–1940
olej, plátno
Signatura slovně: PD Krejčí Fr. 40, na rubu 1939
Vystavováno: Členská výstava SVU, Praha 1940
nerámováno, na rubu název díla a přípis
Konec: 14. 12. 2020 20:00