Skryté dějiny

1920–1923

barevná litografie

v 51,5 ✕ š 34 cm

Signatura slovně: LD monogram F. B. 1920 v tisku, UD František Bílek v tisku

rámováno, zaskleno

Konec: 26. 05. 2020 21:15

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Související kategorie