Saint-Brieuc

Kód položky: 58210

1916

olej, plátno

v 88 ✕ š 78,5 cm

Signatura: LD Gustav Böhm / 1916

nerámováno, LD autorem S. Brieuc

  • Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 3 000 Kč
    Aktuální cena: 3 100 Kč
  • Jozef Jankovič
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 330 Kč
  • Jozef Jankovič
    Vyvolávací cena: 300 Kč
    Aktuální cena: 410 Kč
  • Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 1 900 Kč
    Aktuální cena: 3 000 Kč
  • Jiří John
    Vyvolávací cena: 5 000 Kč
    Aktuální cena: 5 500 Kč
  • Jiří John
    Vyvolávací cena: 5 000 Kč
    Aktuální cena: 5 000 Kč
  • Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 1 500 Kč
    Aktuální cena: 3 101 Kč
  • Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 5 000 Kč
    Aktuální cena: 8 000 Kč
  • Vladislav Urban
    Vyvolávací cena: 3 500 Kč
    Aktuální cena: 3 500 Kč
  • Jan Knap
    Vyvolávací cena: 3 000 Kč
    Aktuální cena: 3 000 Kč
  • Jan Knap
    Vyvolávací cena: 3 000 Kč
    Aktuální cena: 3 400 Kč
  • Jan Knap
    Vyvolávací cena: 3 000 Kč
    Aktuální cena: 3 400 Kč