Autor neurčen

Portrét Rudolfa Kundery

Kód položky: 57845

fotografie, papír na papíru

v 23 ✕ š 17 cm

Signatura: neznačeno

rámováno, paspartováno, zaskleno, LD signatura: Rudolf Kundera, papír zažloutlý