akvarel, karton
Signatura slovně: LD monogram VŠ 19
rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu přípis: Píseň vody 1911, popsáno v soupisu díla str. 41, poř. č. 19
Konec: 20. 11. 2021 21:30
Konec: 27. 03. 2020 20:32