Píseň vody - děvče s labutí - husou

Kód položky: 60717

akvarel, karton

v 17,5 ✕ š 22,5 cm

Signatura: LD monogram VŠ 19

rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu přípis: Píseň vody 1911, popsáno v soupisu díla str. 41, poř. č. 19

Nenechte si ujít