Píseň vody - děvče s labutí - husou

akvarel, karton

v 17,5 ✕ š 22,5 cm

Signatura slovně: LD monogram VŠ 19

rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu přípis: Píseň vody 1911, popsáno v soupisu díla str. 41, poř. č. 19

Konec: 20. 11. 2021 21:30

Vyvolávací cena: 29 000 Kč

Konec: 27. 03. 2020 20:32

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Související kategorie