Autor neurčen

Pantheon de Jardin Luxenbourg

Kód položky: 64528

1909

olej, malířská lepenka

v 25,5 ✕ š 19,5 cm

Signatura: LD monogram JN, PD Paris 24. VII 1909

rámováno, zaskleno, PD název díla autorem