Lůžko pro Aleše Veselého

Kód položky: 63037

2000

olej, plátno

v 85 ✕ š 110 cm

Signatura: UD Filandr 2000

Vystavováno: Výtvarné centrum Chagall v Ostravě, 2007

rámováno, na rubu na blindrámu autorský štítek s popisem díla