akvarel, karton
Signatura slovně: PD K. Vítek 28
rámováno, paspartováno, zaskleno, nahoře patrný náznak titulu knihy
Konec: 14. 03. 2021 21:15
Konec: 10. 07. 2020 21:00
Konec: 20. 02. 2020 22:00
Nenechte si ujít