Fluidum I

Kód položky: 56303

olej, plátno

v 50 ✕ š 50 cm

Signatura: LD R. Fila 89, na rubu na blindrámu R. Fila / 1989

na rubu na blindrámu název díla autorem

Nenechte si ujít