Červenomodrorůžová skvrna

2022

akryl, plátno

v 50 ✕ š 50 cm

Signatura slovně: PD P. Horák 22, na rubu Pavel Horák 2022

nerámováno, na rubu název díla autorem

Konec: 24. 08. 2022 21:20

Vyvolávací cena: 800 Kč

Související kategorie