Bez názvu

olej, plátno

v 130 ✕ š 90 cm

Signatura slovně: LN Hubatka 94, na rubu Hubatka

nerámováno

Konec: 14. 11. 2021 20:30

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Související kategorie