1872–1941
190
141 %
484 Kč
70 000 Kč
1896-97
dřevěná plastika
v. 34 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
1897
patinovaná sádrová plastika
v. 25 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1906
linoryt s podtiskem
65,0 x 68,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, karton
33 x 35 cm
Signatura: sign. PD Fr. Bílek 1927
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
bronzová plastika
v. 35 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
bronzová plaketa
23 x 17 cm
Signatura: sign. LD F. B. 1925
kol.r. 1920
dřevěná plastika
v. 40 cm
Signatura: sign. PD f. B.
černá křída, běloba, karton
68,5 x 51 cm
Signatura: sign. LN F.B. 1941
bronzový reliéf
26 x 23,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna