1896–1982
3
186 %
370 000 Kč
bronzová plastika
v 24 ✕ š 60 ✕ h 32 cm
Signatura: zepředu Stefan, značeno ze strany: lil – Anýž Praha VII.
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1926-1927
bronzová plastika
v. 21,5 x 35,5 x 73,5 cm
Signatura: sign. na plintě Stefan
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
plastika, leštěný bronz
v. 50 cm
Signatura: sign. dole B. Stefan
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |