23 |

Zářící město I.

Kód položky: 39063

2014

olej, plátno

180 x 150 cm

Signatura: sign. Jan Poupě 2014 na rubu

na rubu název autorem. Vystaveno: Diplomanti AVU, Národní galerie v Praze, 2014

Vyvolávací cena: 35 000 Kč