19 |

Výloha

Kód položky: 39102

2014

olej, plátno

135 x 110 cm

Signatura: sign. PD Antonín Střížek 14, Antonín Střížek 14 na rubu

na rubu název autorem. Vystaveno: Lone rangers, Framelless gallery, Londýn (2014)

Vyvolávací cena: 140 000 Kč