18 |

Velký úlovek

Kód položky: 39076

2013

olej, plátno

120 x 90 cm

Signatura: sign. T. Císařovský - 13 na rubu

Vystaveno: Lone rangers, Framelless gallery, Londýn, 2014

Vyvolávací cena: 120 000 Kč