Bez názvu

Kód položky: 39114

2004

olej na plátně

60 x 45 cm

Signatura: sign. na rubu dr. Soukup 2004

opatřeno autorským certifikátem, s podpisem autora

Vyvolávací cena: 45 000 Kč