52 |

Bez názvu

Kód položky: 39114

2004

olej na plátně

60 x 45 cm

Signatura: sign. na rubu dr. Soukup 2004

opatřeno autorským certifikátem, s podpisem autora

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 50 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 51 | Patricie Fexová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 53 | Aleš Novák
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 54 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč