28 |

Bez názvu

Kód položky: 39107

2012

olej, plátno

195 x 150 cm

Signatura: sign. Josef Žáček 2012 na rubu na blindrámu

vystaveno: Josef Žáček – Osamělost, Topičův salon (2012/2013)

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 26 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 27 | Miloš Cvach
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 29 | Milan Houser
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 30 | Ašot Haas
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 31 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 32 | František Matoušek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 33 | Andrej Dúbravský
    Vyvolávací cena: 115 000 Kč
  • 34 | David Böhm
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 35 | Petr Dub
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 36 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 37 | Michaela Maupicová
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 38 | David Černý
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč