53 |

Bez názvu

Kód položky: 39115

2013

akryl, plátno

65 x 105 cm

Signatura: sign. Aleš Novák 13

opatřeno autorským certifikátem, s podpisem autora

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

  • 51 | Patricie Fexová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 52 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 54 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč