4 |

Zamyšlená dívka v krajině s řekou

Kód položky: 38158

olej, dřevěná deska

35 x 24,5 cm

Signatura: sign. LD Mucha, na rubu LN Mucha/1919

Odborná expertiza PhDr. Jana Orlíková

Vyvolávací cena: 980 000 Kč