31 |

V pařížském parku / Paris 47

Kód položky: 38167

akvarel, tempera, karton

59 x 46 cm

Signatura: sign. LD K Černý Š Paris 47

pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Ivo Helán, PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 29 | Václav Rabas
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 30 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 32 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 33 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 34 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 35 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 37 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 39 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 600 000 Kč
  • 40 | František Malý
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 41 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč