13 |

Ranní koupel

Kód položky: 38141

1927 / 1930

olej, sololit

79 x 69 cm

Signatura: sign. PD Bertalan

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 140 000 Kč