34 |

Mlýn na reakci

Kód položky: 38152

tempera, sololit

46 x 38 cm

Signatura: sign. LD Tikal 48, na rubu Tikal

na rubu popis autorem, etiketa Ústředního svazu československých výtvarných umělců. Provenience: z majetku významného člena Skupiny

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 32 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 33 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 35 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 37 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 39 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 600 000 Kč
  • 40 | František Malý
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 41 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 42 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 43 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 44 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč