19 |

Malé světy IV.

Kód položky: 38159

1922

barevná litografie, ze série 200 ks

34 x 29 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Kandinsky, LD monogram VK v tisku

na rubu štítek: Cadres ď Art - Encadrements, Maison Franco, Cannes. Provenience: ze sbírky Prof. Teyschla, významná sbírka Brno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D, pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 250 000 Kč