1 |

Krajina z Francie / Francouzský venkov

Kód položky: 38147

1887

akvarel, ruční papír, karton, dřevěná deska

35 x 74 cm

Signatura: sign. LD A. Chittussi 87, na rubu na štítku A. Chittussi

na rubu autorský štítek a štítky s ev. č.. Odborná expertiza Prof. PhDr. Roman Prahl, CSc.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč