1887
akvarel, ruční papír, karton, dřevěná deska
Signatura: sign. LD A. Chittussi 87, na rubu na štítku A. Chittussi
na rubu autorský štítek a štítky s ev. č.. Odborná expertiza Prof. PhDr. Roman Prahl, CSc.