50 |

Jan Hus / Nasávání

Kód položky: 38114

1960 / 1984

akryl, pastel,asambláž, plast, dřevěná konstrukce,

150 x 200 cm

Signatura: sign. na rubu Dlouhý 1984

UN Nasávání 1984, PN Jan Hus 1960, na rubu popis autorem, provenience: obraz pochází z významné zahraniční sbírky evropské radikální abstrakce

Vyvolávací cena: 70 000 Kč