61 |

Bez názvu

Kód položky: 38108

olej, akryl, lepenka

74,5 x 55 cm

Signatura: sign. PD J. Kotík 66 V.

reprodukováno: v monografii Iva Mladičová - Jan Kotík, Národní galerie v Praze, 2011, str. 250 a 355, pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 59 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 60 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč
  • 62 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 63 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 64 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 65 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 66 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 67 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 68 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 69 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 70 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 71 | Franco Costalonga
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč