Aukční katalog večerní aukce číslo 3
kvaš na kartonu
Signatura: signováno a datováno PN Jos. Lada 44
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej na plátně
70 x 100 cm
Signatura: signováno a datováno PD Jan Bauch 1947
Vyvolávací cena: | 790 000 Kč |
olej na malířské lepence
25 x 50 cm
Signatura: signováno PD KL
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej na malířské lepence
14,5 x 19,5 cm
Signatura: signováno a datováno LD Kamil Lhoták 59
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej na plátně (oboustranné)
116 x 89,5 cm
Signatura: signováno a datováno PD J. Kotík 56 XII
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej na plátně
205 x 129 cm
Signatura: signováno a datováno LD Endre Nemes 57
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej na plátně
125 x 80 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, email na plátně
120 x 80 cm
Signatura: sign. PD Medek 67
Vyvolávací cena: | 1 250 000 Kč |
olej na sololitu
51 x 67 cm
Signatura: signováno a datováno LD Lacina 69
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
bronz, litina, trubky
v. 66 cm
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
1970 - 1971
olej na plátně
97 x 130 cm
Signatura: signováno a datováno PD VBeneš 70 - 71
autokoláž na desce
119 x 80 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu autorem Jiří Kolář 85 Duben - Avril
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1968 - 69
akryl na plátně (4x obraz)
60,5 x 60,5 cm
Signatura: signováno, datováno a popsáno vzadu JK 1968 - 69
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
1988 - 1989
olej na plátně
55 x 55 cm
Signatura: signováno DU na rubu blindrámu Boštík
Vyvolávací cena: | 1 350 000 Kč |
2009
olej na plátně
242 x 194 cm
Signatura: signováno na rubu Kokolia 2009