Aukční katalog večerní aukce číslo 3
cca 1641
olej na plátně, luneta
137,5 x 276,3 cm
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej na plátně
26 x 34 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej na plátně
26 x 34,5 cm
kolem r. 1825
olej na dřevě
33,5 x 47 cm
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
kvaš na kartonu
27 x 34 cm
Signatura: signováno LD Jos. Nawratil
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
cca 1890
olej na dřevěné desce
15,5 x 42,5 cm
Signatura: signováno monogramem LD B. K.
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kvaš, pastel, barevné křídy na malířské lepence
38 x 30 cm
Signatura: signováno a datováno DU Mucha / Vánoce 26
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
1895
uhel, papír (oboustranná kresba)
32 x 30,5 cm
Signatura: značeno vzadu pozůstalostním razítkem s číslicí 463
1905
olej na plátně
55 x 46 cm
Signatura: signováno a datováno PD Kupka 05
Vyvolávací cena: | 2 700 000 Kč |
1907
olej na plátně
72 x 91 cm
Signatura: signováno a datováno PD Ot. Nejedlý 1907
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
1929,1931
2x barevný dřevoryt, č. 17
49 x 35 / 50 x 37 cm
Signatura: signováno a datováno PD JVáchal29 / sign. v desce JVáchal31
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2x barevný dřevoryt
35 x 51 / 50 x 36 cm
Signatura: signováno a datováno PD JVáchal30 / nesignováno
olej na plátně
73 x 99 cm
Signatura: signováno PD Al - Kalvoda
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na malířské lepence, původní autorův rám
30 x 64 cm
Signatura: signováno LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej na plátně
98 x 124,5 cm
Signatura: signováno a datováno PD Rom Havelka 35
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
1915
tempera, akvarelový karton
27,8 x 37 cm
Signatura: signováno a datováno PD Š 15
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej na plátně
60 x 50,5 cm
Signatura: signováno a datováno PD VŠ 19
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
olej na plátně
58,5 x 71 cm
Signatura: signováno a datováno LN Emil Filla 25
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
1922
akvarel, kvaš, papír
19,8 x 27,8 cm
Signatura: signováno LD iniciály PV, popsáno PD Invention
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
1922
akvarel, kvaš, papír
19,5 x 28,2 cm
Signatura: signováno LD iniciály PV, popsáno PN Proportion
olej na plátně
60 x 81 cm
Signatura: signováno a datováno LD V Špála 29
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
olej na překližce
36 x 50,5 cm
Signatura: signováno a datováno PN P. Kotík 26
olej na plátně
70 x 89 cm
Signatura: signováno a datováno PD P. Kotík 1925
1921
olej na plátně
75 x 59 cm
Signatura: signováno a datováno PD R Kremlička 1921
Vyvolávací cena: | 2 600 000 Kč |
kolem r. 1930
olej na plátně
60,5 x 80,5 cm
Signatura: signováno iniciály PD EA
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
bromostříbrná originální fotografie
29 x 22 cm
Signatura: signováno a datováno PD Drtikol 1930, slepotiskové razítko
kolem r. 1933
akvarel, tuš na kartonu
24 x 35 cm
Signatura: signováno PD Jindřich Štyrský
Vyvolávací cena: | 430 000 Kč |
40. léta 20. s
olej na plátně, lepenka, vrypy
46 x 33 cm
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
cca 1932
kresba tužkou na plátně
36 x 27 cm
Signatura: signováno PD Jan Zrzavý
olej na plátně
32,5 x 45 cm
Signatura: signováno a datováno PN Čapek 31
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olejová tempera na plátně, původní autorův rám
39 x 62,5 cm
Signatura: signováno na šítku na rubu Jan Zrzavý
olej na plátně
44 x 70 cm
Signatura: signováno a datováno PD V. Špála 37
Vyvolávací cena: | 890 000 Kč |
olej na plátně
28 x 42 cm
Signatura: signováno PD M. Kopf, Tahiti
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej na plátně
54,5 x 73,5 cm
Signatura: signováno PD M Kopf 38.
olej na plátně
100 x 81 cm
Signatura: signováno LD V. Beneš
olej, olejová tempera na plátně
51,5 x 74,5 cm
Signatura: signováno a datováno PD Emil Filla 48
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |