Aukční katalog večerní aukce číslo 2
1665 - 68
olej na plátně, rentolováno
136 x 74 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
kolem roku 165
olej na plátně, rentolováno
220 x 185 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 3 200 000 Kč |
před r. 1710
olej na plátně
141 x 107,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
před r. 1720
olej na plátně
50 x 68 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
před r. 1720
olej na plátně
50 x 68 cm
Signatura: neznačeno
cca 1690 - 170
olej na dubové desce
41 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD Nellius
Vyvolávací cena: | 370 000 Kč |
1887
olej na plátně
100 x 66 cm
Signatura: sign. LN M. Pirner. 1915., PN 1887
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1854
olej na plátně
71 x 108 cm
Signatura: sign. PD ABubák 1854
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
1869
olej na plátně
92,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Čermák. 1869
Vyvolávací cena: | 2 300 000 Kč |
olej na plátně
103 x 139 cm
Signatura: sign. PD J. Schikaneder.
Vyvolávací cena: | 6 500 000 Kč |
1900
olej na plátně
205 x 142,5 cm
Signatura: sign. PD Václav Jansa 1900
1883
kombinovaná technika, olejová tempera, kvaš
48 x 35 cm (výřez pasparty)
Signatura: sign. LD Jaroslav Věšín - Mnch. 883
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej na plátně
61 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD GvMax
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
1907
olej na plátně
116 x 116 cm
Signatura: sign. LD monogram KM 07
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
originální tepaný měděný reliéf
centrální část 110 x 47,5 cm
Signatura: sign. na centrální části dole J. Štursa
olej na plátně
68,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. LU E. VEITH
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
5 x barevný dřevoryt na ručním papíře
cca 64 x 48 cm
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1898
olej na plátně
55,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PN K Špillar 98
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej na plátně
85 x 53 cm
Signatura: sign. LD M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
cca 1907
olej na plátně a sololitu
24 x 32 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
1916
olej na tvrdém podkladu
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD R Kremlička 1916
1912
olej na plátně
50,5 x 61 cm
Signatura: sign. PD ZJ.
Vyvolávací cena: | 7 500 000 Kč |
1922
akvarel, kvaš, papír
20 x 28,1 cm
Signatura: sign. DU PV, PD popis Concentration
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
1922
akvarel, kvaš, papír
19,5 x 28,1 cm
Signatura: sign. LD Vojtěch Preissig, popsáno PN Balance
1930 - 1940
akvarel na papíře
25,8 x 19,9 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
koláž, tužka, papír
29 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Štyrský 1923
2. pol. 30. le
akvarel, kvaš, kresba tuší, papír
41 x 47 cm
Signatura: značeno razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmana č. 352, a pozn. Shakespeare (Bouře)
olej na plátně
60,5 x 81,5 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 34
olej na plátně
42,5 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 31.
Vyvolávací cena: | 2 700 000 Kč |
mořený (ebonizovaný) dub
výška 70 cm, průměr 82 cm
Signatura: Čechy mezi lety 1912 - 1920
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej na plátně
38,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD V Špála 31
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, tempera na překližce
18 x 29,5 cm
Signatura: sign. PN Zrzavý J. 34, 23. VIII.
olej na plátně
68 x 42 cm
Signatura: sign. PN 36. Čapek
Vyvolávací cena: | 3 500 000 Kč |
olej na plátně
52 x 61 cm
Signatura: sign. PD Lacina 47.
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej na plátně
45 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 43
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, karton
31 x 23 (24) cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |