Aukční katalog večerní aukce číslo 1
olej na plátně
97 x 92 cm
Signatura: signováno na rubu plátna R. Piesen 1970
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
akryl na plátně
100,5 x 100,5 cm
Signatura: na rubu signováno a datováno Jan Kubíček 1975
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
akryl na plátně
200 x 200 cm
Signatura: signováno na rubu
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na plátně
50 x 50 cm
Signatura: signováno dole uprostřed Boštík, na blind rámu Václav Boštík Oranžová 1968
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
olej na plátně
50 x 50 cm
Signatura: signováno dole uprostřed Boštík
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
akryl na plátně
110 x 110 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu na plátně Sýkora 98
2006
akryl na plátně
150 x 150 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu na plátně Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
2006
barevná serigrafie 15/24
115 x 115 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |