Aukční katalog večerní aukce číslo 1
kolem r. 1390
zlato a tempera na dřevěném panelu
36 x 26,3 cm
Vyvolávací cena: | 10 500 000 Kč |
před r. 1750
olej na dubovém dřevě
21,5 x 25,6 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
1.pol. 80. let
olej na plátně
74,5 x 100 cm
Signatura: signováno vlevo dole Chittussi
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1862
olej na dřevě (vzadu razítko Clichy)
22 x 16 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Jaroslav Čermák 1862
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
1912
olej na plátně
60 x 60 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Jaroslav Věšín - Sofia 1912
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
před r. 1914
pastel, tužka, bílá křída na papíře
52,5 x 45,5 cm
Signatura: signováno vpravo dole Švabinský
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
1894
olej na malířské lepence
40,5 x 31 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Vlaho Bukovac 1894
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
1922
olej na plátně
65,5 x 48,5 cm
Signatura: signováno a datováno dole uprostřed V. Beneš 19/3/22
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
mezi r. 1907 -
olej na lepence
24 x 29,5 cm
Signatura: signováno vlevo dole Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
1914
olej na plátně
32 x 22 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole J. Č. 14
Vyvolávací cena: | 3 900 000 Kč |
1922
olej na plátně
91 x 74 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole VŠ 22
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
1924
tempera, olej na plátně
32 x 38 cm
Signatura: signováno uprostřed Emil Filla
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej na plátně
34,5 x 80,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Tichý 35
Vyvolávací cena: | 1 350 000 Kč |
bromostříbrná originální fotografie
29 x 22 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Drtikol 1931, na fotografii slepotiskové razítko autora
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej na plátně
106 x 75 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo nahoře P. Kotík 1925
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, enkaustika na plátně
70 x 82 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Ant. Procházka 26
olej na plátně
60 x 81 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole V Špála 37
olej na plátně
71 x 71 cm
Signatura: signováno dole uprostřed Kupka
Vyvolávací cena: | 20 500 000 Kč |
olej na plátně
27 x 40,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Janoušek. 34.
olej na plátně
40 x 50 cm
Signatura: nesignováno (Štyrský již nestačil před svou smrtí obraz signovat)
Vyvolávací cena: | 9 800 000 Kč |
1913
olej na plátně
60 x 45 cm
Signatura: signován a datován vlevo nahoře Kars 13
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na překližce
42,5 x 35 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře Liesler 41
20.léta 20.st.
olej na plátně
64,5 x 50 cm
Signatura: signováno vpravo dole A Justitz
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej na plátně
50,5 x 65 cm
Signatura: signováno vlevo dole Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
kvaš na kartonu
25,5 x 36,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře Jos. Lada 44.
Vyvolávací cena: | 470 000 Kč |
olej na kartonu
30,2 x 22 cm
Signatura: signováno a datováno dole uprostřed Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej na plátně
79 x 63 cm
Signatura: nesignováno (na rubu napínacího plátna PD zčásti setřená signatura)
Vyvolávací cena: | 1 450 000 Kč |
olej na plátně
27 x 22,5 cm
Signatura: signováno vpravo nahoře I. Weiner
olej na lepence
32 x 44 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Kamil Lhoták 1965
tuš, kvaš, karton kašírovaný na plátně
106 x 75 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole J. Šíma - 957
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej na plátně
65 x 81 cm
Signatura: signováno vpravo dole J. Šíma. 58
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
olej na plátně
56 x 54 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole A. Šimotová 63
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej na plátně
60 x 120 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Toyen 69
Vyvolávací cena: | 3 850 000 Kč |
olej, kombinovaná technika na plátně
160 x 130 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo nahoře Endre Nemes 1964
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej na plátně
70 x 50 cm
Signatura: signováno
drátová plastika (dráty, barvy, dřevotříska)
91 x 150 x 100 cm