kresba tuší, akvarel, běloba, tužka
59,5 x 49,5 cmSignatura: sign. PD KRESby "Kája" Saudek 1969
Comix otištěný v časopise Čtení pod lavicí, 1969, č. 4, str. 49, námět a scénář Karel Šmíd a Karel Hvížďala, publikováno v monografii Kája Saudek H. Diesing, Praha 2009 str. 252, na rubu razítko redakce časopisu "Čtení pod lavicí", okraje místy natržené
Vyvolávací cena: | 0 Kč |